Skiën in België: het kan weer (even)

Plots ligt er weer sneeuw in België, prompt kunnen we weer gaan skiën. Maar waar? Voor u vertrekt naar de Ardennen, misschien toch één van deze nummers bellen. Alle ski- en langlaufpistes op een rijtje!


Gewone skipistes

Baraque-de-Fraiture 080.41.88.78
Elsenlborn/Nidrum 080.44.62.32
Francorchamps/La Gleize 080.78.54.13
Francorchamps/Ster 087.27.50.83
Lierneux 080.31.97.85 - 31.90.44
Malmedy/Baugniez 080.33.75.35
Malmedy/Beverce 080.33.02.47
Oignies-en-Thierache 060.39.03.16 - 39.03.30
Ovifat 080.44.63.54 - 44.67.69
Spa 087.77.37.22 - 77.30.28
Trois-Ponts 080.86.31.21

Langlaufen

Anlier 063.42.25.19
Baraque-de-Fraiture 080.41.88.78
Baraque-de-Fraiture 080.44.41.12
Bertogne 0.21.34.06
Bertrix 0.41.24.40 - 41.43.92
Bourcy 0.21.55.52
Büllingen 080.64.74.87
Bütgenbach 080.44.69.
Champlon 084.45.54.26
Chimay 060.37.77.24
Chiny 0.31.36.12 - 31.54.04
Elsenborn 080.44.55.00
Elsenborn/Nidrum 080.44.52.39 - 44.62.54
Elsenborn/Nidrum 080.44.46.09
Eupen 087.55.23.13
Fauvillers/Hollange 063.60.13.36
Faymonville 080.67.84.58
Florenville 0.31.12.29
Francorchamps/Hockai 087.27.50.98 - 0486/41.06.22
Francorchamps/Hockai 087.27.50.24
Francorchamps/Hockai 087.27.50.98 - 27.58.10 - 0486/41.06.22
Francorchamps/Hockai 087/27.52.04
Francorchamps/La Gleize 080.78.54.13
Francorchamps/Stavelot 087.27.52.52 - 27.50.98
Francorchamps/Ster 087.27.50.83
Gedinne 0.58.73.55
Gouvy 080.51.11.91 - 51.76.82
Hautes Fagnes 080.44.73.00
Haut-Fays 084.31.59.92
Herbeumont 0.41.24.12
Hompre 0.26.67.77 - 26.70.70
Hünningen/Büllingen 080.64.74.53
Jalhay/Sart 087.47.41.85
Libin 0.65.57.73
Libramont 0.22.42.01
Liège 04.366.38.87
Lierneux 080.31.90.44 - 31.97.85
Losheimergraben 080.54.80.59
Losheimergraben 0475.84.17.24
Louette-St-Pierre 0.58.85.17
Malmedy/Baugnez 080.33.75.35
Malmedy/Chôdes 080.33.70.23
Malmedy/Mont 080.33.75.80
Malmedy/Xhoffraix 080.33.70.24
Manderfeld 080.54.88.35 - 54.87.17
Marbehan 063.41.13.
Martelange 063.60.01.47
Membre-Sur-Semois/Vresse 0.50.17.87
Neuchâteau 0.27.89.56 – 0495.21.41.83
Odeigne 086.45.57.57
Oignies-En-Thierache 060.39.03.16 - 39.03.30
Riezes/Chimay 0475.78.89.73
Rocherath/Krinkelt 080.64.76.63
Rocherath 080.64.79.38
Saint-Hubert 0..30.10
Saint-Vith/Rodt 080.22.63.01
Samree 084.44.42.67
Senonchamps 0.21.49.77 - 21.72.51
Sourbrodt 080.44.66.12
Sourbrodt 080.44.47.26
Spa 087.77.37.22 - 77.30.28
Spa 080.68.41.78
Stavelot/Amermont 080.86.25.96 – 0497.88.06.20
Sugny 0.50.12.22 - 50.30.41
Trois-Ponts 080.86.31.21
Vecmont 084.41.18.88
Vresse-Sur-Semois 0.50.17.87
Waltzing/Arlon 063.21.90.16
Weywertz 080.44.46.22
Wirtzfeld 080.64.74.59
Wirtzfeld 080.64.75.29

Meer info op deze site

De Sneeuwtelefoon: 080.33.02.50
Ski Line - Snow line: 084.41.19.82


Delen





© Vivat.be 2014

Contact | Wie zij wij?